• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У центрі Києва планується 5 масових акцій, - Нацполиция

Реклама на dsnews.ua
У центрі Києва 8-9 грудня планується 5 масових акцій, в яких візьмуть участь кілька десятків тисяч осіб

Про це йдеться в повідомленні на сайті Національної поліції, передає "ДС".

У ГУНП р. Києва Київської міської державної адміністрації надійшло чотири повідомлення і одна інформація з мережі Інтернет від громадян і організацій, які планують провести 8 і 9 грудня акції в центральній частині столиці.

Заявлений організаторами кількість їхніх учасників складає кілька десятків тисяч чоловік.

Для забезпечення громадської безпеки і порядку буде залучено три тисячі правоохоронців і сформовані достатні сили резерву. МВС України закликає всіх учасників масових акцій проводити їх мирно і дотримуватися закону.

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий під час координаційної наради в ГУ Нацполиции Києва заявив, що поліція провела ряд зустрічей з організаторами запланованих акцій.

"Наша позиція - всі вони не повинні переходити межу закону. В цілодобовому режимі вже розгорнута робота ситуаційного центру МВС. Ми будемо моніторити ситуацію та оперативно приймати рішення", - заявив Яровий.

Заступник керівника Офісу президента Ганни Коваленко сказала: "Ми розуміємо стурбованість суспільства. Для України це дійсно важливі міжнародні переговори, які відбудуться 9 травня в Парижі. Їх не було кілька років, тому це створює певний ажіотаж і різні бачення цього процесу. Ми також враховуємо і віримо у відповідальність людей, які будуть збиратися під Офісом президента. У разі будь-яких загострень ситуації, я переконана, що Національна поліція та інші служби докладуть всі зусилля, щоб все було мирно".

    Реклама на dsnews.ua