• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

В УДО кажуть, що охорону "Феофанії" через Зеленського суттєво не посилювали

Реклама на dsnews.ua

Управління державної охорони заперечує заяви про суттєве збільшення охоронних заходів у лікарні "Феофанія", де нині перебуває президент Володимир Зеленський

Про це йдеться у заяві УДО, передає "ДС".

В управлінні зазначили, що деякі ЗМІ активно поширюють "маніпулятивну інформацію, що містить ознаки відвертої фейковості" і не відповідає дійсності. 

"Охорона президента України під час його перебування у лікарні "Феофанія", а також загальні охоронні заходи здійснюються відповідно до потреб та в рамках виключно чинного законодавства. Військовослужбовці Управління державної охорони України діють лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачений Конституцією та законами України", — кажуть в УДО.

Також вказується, що у "Феофанії", як і в інших спеціалізованих клініках, частково змінено режим відвідування: в окремі корпуси, де перебувають хворі на COVID-19, відвідувачів не впускають .

За інформацією управління, "Феофанія" працює повністю в штатному режимі.

Як писала "ДС", президент Володимир Зеленський і голова Офісу президента Андрій Єрмак, у яких виявили коронавірус, наразі перебувають в ізольованих палатах "Феофанії". Зеленський записав відеозвернення, у якому розповів, як почувається.

    Реклама на dsnews.ua