• USD 28.7
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В УДО прокоментували інцидент з журналістами після пресмарафону Зеленського

Управління державної охорони України назвало провокацією інцидент з журналістами після пресмарафону президента Володимира Зеленського

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні прессслужби УДО, передає "ДС".

У відомстві зазначили, що під час від’їзду Зеленського після прес-марафону трапився інцидент з журналістами, які не потрапили на подію, мітингуючими та військовослужбовцями УДО України.

"Дії представників ЗМІ мали відверті ознаки провокативного характеру зі штовханиною, недотриманням законних вимог військовослужбовців, ненормативною лексикою та особистими образами", — йдеться у повідомлені.

В УДО підкреслили, що військовослужбовці діяли відповідно до своїх прав та обов'язків, забезпечуючи необхідний рівень безпеки голови держави.

"Поширена окремими ЗМІ маніпулятивна інформація про те, що охорона нібито застосувала фізичну силу до журналістів, є відвертою брехнею та містить ознаки спланованої інформаційної провокації", — йдеться у повідомлені.

Крім того, у відомстві додали, що основними принципами здійснення державної охорони є законність, безперервність та повага до громадян.

"Хочемо наголосити, що Управління державної охорони України з великою повагою ставиться до професійної діяльності журналістів, але такі дії та провокативна поведінка перешкоджають виконанню службових обов’язків військовослужбовців УДО України, а також принижують їх честь і гідність", — йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, ввечері 26 листопада президенту Володимиру Зеленському довелося прориватися через блокаду журналістів, щоб покинути пресмарафон. Охорона грубо розштовхувала представників ЗМІ, а журналістку телеканалу "Прямий" після падіння ледь не затоптали.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua