• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

В Україні можуть запровадити надзвичайний стан через COVID-19, — Разумков

Запровадження надзвичайного стану в Україні через ситуацію з коронавірусом можливе, але така пропозиція має надійти від Кабінету міністрів

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков
Реклама на dsnews.ua

Про це голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив в ефірі телеканалу "НАШ", передає "ДС".

"На жаль, так (можливо введення НС — "ДС"), тому що цю статистику потрібно добре розуміти. У нас трохи на другий план в інформаційному просторі відійшло питання коронавірусу, в результаті сьогодні ми бачимо ті показники, про які говоримо ", — заявив він.

Голова парламенту зазначив, що Рада буде реагувати на ситуацію з коронавірусом в Україні, якщо Кабмін надасть пропозицію щодо введення надзвичайного стану, а президент видасть указ

"Пропозиції мають бути надані Кабінетом міністрів, тому що це епідеміологічна ситуація, далі вони розглядаються президентом, який видає указ. І протягом двох діб, а як показує практика, це відбувається раніше, парламент повинен зібратися і проголосувати за цей указ в стінах Верховної ради. Виходячи із сьогоднішньої ситуації, відповідної інформації ні від президента, ні від Кабінету міністрів не надходило", — зазначив він.

Нагадаємо, станом на ранок 2 квітня в Україні зафіксовано 19 893 нових випадки коронавірусної хвороби, це на 2324 випадки більше, ніж напередодні вранці.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua