• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

В Україні відремонтовано половину із запланованих на цей рік доріг

Реклама на dsnews.ua

В Україні поки повністю відреконструйовано 2022 км із запланованих в цьому році 4200 км автомобільних доріг, в лідерах — Закарпаття

Про це йшлося під час робочої поїздки президента Володимира Зеленського в Закарпатській області, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу глави держави.

"Станом на цей тиждень, в Україні повністю зроблено 2022 км доріг. У лідерах — Закарпаття, де побудували 223,5 км. За планом Укравтодору, до кінця року повинні зробити 4200 км автодоріг по всій країні", — розповіли в ОП.

Відзначається, що на Закарпатті президент, зокрема, проінспектував хід реконструкції автодороги державного значення М-24 Велика Добронь — Мукачеве — Берегове — контрольно-пропускний пункт «Лужанка», яка відновлюється в рамках програми «Велике будівництво».

Глава держави оглянув ділянку поблизу міста Чоп, яка буде завершена в жовтні.

За даними ОП, в загальному в цьому році в Закарпатській області будується 370 км доріг, на 223 км з них вже зроблено верхній шар, вони відкриті для проїзду.

Як повідомив голова Укравтодору Олександр Кубрак, ключовий об'єкт «Великого будівництва» в області — дорога Н-09, яка проходить від Львова через Івано-Франківськ в Мукачево.

За його словами, в цьому році завершується оновлення дороги в трьох областях на 90% протяжності.

Він зазначив, що на Закарпатті траса проходить через районні центри, а саме міста Мукачево, Хуст, Тячів і Рахів, і додав, що майже завершені ремонтні роботи на ділянках від Мукачево до села Горбок, закінчений ремонт обходу міста Хуста, ділянки між містами Хуст і Тячів.

У свою чергу, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олексій Петров висловив надію, що ремонт доріг державного значення буде сприяти збільшенню припливу туристів в регіон. Крім того, покращиться проїзд до пунктів пропуску на кордоні, які також планується реконструювати і зробити більш сучасними і зручними.

«На карті Укравтодору написано «Амбіційний план». Я радий привітати закарпатців з тим, що цей амбітний план перетворюється в нашу реальність. 370 кілометрів доріг державного значення буде побудовано в цьому році. За 10 років в сумі було побудовано в Закарпатті 130-140 кілометрів доріг. Тобто за 10 місяців цього року буде в три рази більше побудовано, ніж за 10 років. Я вважаю, що це перемога і для нас, і для всіх закарпатців. Зупинятися на цьому ніхто не збирається», — зазначив президент.

На його думку, через кілька років можна буде відновити всі дороги в області.

Нагадаємо, міжнародний банк реконструкції і розвитку погодив надання позики в 100 млн доларів до 2025 року на відновлення східних регіонів України.

    Реклама на dsnews.ua