• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

В Україні з'явиться нове міністерство: чим займатиметься і хто очолить

Реклама на dsnews.ua

В Україні створили міністерство з питань стратегічних галузей промисловості. Його головою став віце-прем'єр Олег Уруський

Про це Уруський повідомив на засіданні Кабміну сьогодні, 22 липня, передає "ДС"

"Проект акта (про створення міністерства — "ДС") розроблено на підставі закону "про Національну безпеку України", указу президента від 27 лютого цього року №59 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 лютого 2020 року" та постанови Верховної Ради від 16 липня №802 "Про призначення Олега Уруского на посаду віце-прем'єр-міністра — міністра з питань стратегічних галузей промисловості України". Метою прийняття акта є створення центрального органу виконавчої влади, відповідального за формування та забезпечення реалізації державної промислової політики у сферах розвитку стратегічних галузей промисловості", — сказав він, представляючи документ.

За його словами, ухвалення відповідної постанови дозволить забезпечити стабільний розвиток стратегічних галузей промисловості, створення нових робочих місць, збільшення надходженнь до державного бюджету, розвиток регіонів і позитивно вплине на ринкову середу України.

Як повідомляла "ДС", 16 липня Верховна Рада призначила Олега Уруского віце-прем'єр-міністром України — міністром з питань стратегічних галузей промисловості України.

    Реклама на dsnews.ua