• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

В Україні продовжують фіксувати карантинні порушення компаній та бізнесу

Реклама на dsnews.ua
Кожен четвертий суб'єкт господарювання в Україні порушує карантинні обмеження, встановлені Кабінетом міністрів у зв'язку з поширенням COVID-19

Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко під час онлайн-брифінгу, передає "ДС".

"Хочу звернути увагу на перевірки, які проведені Госпродпотребслужбой за минулий тиждень. Були проведені 37 000 перевірок, з них на кожному четвертому об'єкті виявлені порушення проивоэпидемических норм, зокрема дотримання карантинних заходів. Це свідчить про те, що більш ніж 9 122 об'єкта стали потенційним джерелом можливого поширення коронавирусной хвороби", - розповів він.

Ляшко підкреслив, що боротьба з COVID-19 - це комплексна робота, яку повинні виконувати уряд, органи місцевого самоврядування, бізнес і люди.

"Виключно в такому об'єднанні є шанс подолати проблему коронавіруса", - підсумував головний санлікар.

На сайті Госпродпотребслужбы йдеться, що порушення виявили порушення на 9 112 об'єктах з 37 293, зокрема: в 2730 закладах громадського харчування, 3889 об'єктах торгівлі продовольчими товарами, 1669 місцях торгівлі непродовольчими товарами, 284 перукарнях і салонах краси і 540 об'єктах водопостачання та водовідведення, транспорту і аптек.

    Реклама на dsnews.ua