• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

В Україні вирішили домогтися COVID-імунітету населення до кінця 2021 року

Президент Володимир Зеленський ввів в дію рішення Ради нацбезпеки і оборони, яке передбачає вакцинацію від коронавірусу більшість дорослого населення України до кінця 2021 року

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

Згідно з рішенням РНБО, Кабінет міністрів у семиденний термін має забезпечити розробку та затвердження Національного плану вакцинації проти COVID-19 з урахуванням кращого міжнародного досвіду.

Зокрема, має бути встановлено мінімально необхідна щомісячна кількість щеплень, визначені джерела і терміни поставки вакцин для профілактики коронавірусу, відповідальні особи. Кінцевою метою плану є охоплення щепленнями більшості дорослого населення України не пізніше грудня 2021 року для формування колективного імунітету до коронавірусу.

Уряд має активізувати переговори з виробниками вакцин проти COVID-19, а також по залученню міжнародної технічної допомоги для реалізації кампанії по вакцинації в Україні.

Згідно з рішенням РНБО, Міністерство охорони здоров'я має в максимально стислі терміни забезпечити необхідну кількість COVID-вакцин і доступ населення до вакцинації. Крім того, відомство має забезпечити проведення ефективної інформаційно-роз'яснювальної роботи з вакцинації.

Рішення також передбачає, що Міністерство закордонних справ має вжити невідкладних заходів, спрямованих на підвищення ефективності співпраці з іноземними державами і міжнародними організаціями щодо постачання в Україну вакцин проти COVID-19.

Як повідомляла "ДС", секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данилов заявив, що найближчим часом президент Володимир Зеленський підпише указ про вакцинацію населення України.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua