• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

В Україні тільки два міста закрили нічні клуби з-за карантину, - поліція

Реклама на dsnews.ua
В Україні чітко заборонили функціонування розважальних закладів після 22:00 тільки в Харкові та Львові

Про це заявили представники Національної поліції під час селекторної наради у президента України Володимира Зеленського, інформує "ДС" з посиланням на прес-службу глави держави.

"Національна поліція повідомила, що перевіряла роботу клубів після 22:00 і закрила ті розважальні заклади, працювали. Також були складені відповідні протоколи. Крім того, в Нацполиции повідомили, що тільки два міста - Харків та Львів - чітко заборонили функціонування розважальних закладів після 22:00, а в Херсонській та Сумській областях взагалі не визначено умов для роботи таких закладів у зазначений час", - заявили в прес-службі ОП.

Також повідомляється. що МВС візьметься за ретельний контроль роботи цих установ, щоб зменшити ризик зараження громадян коронавірусом.

Комісія з надзвичайних ситуацій міста дозволила ресторанів, закладів громадського харчування і кінотеатрах і театрах працювати після 22 годин, з дотриманням санітарних норм та регламентів. Робота ж розважальних закладів та проведення культурно-масових заходів обмежена до 22 годин.

    Реклама на dsnews.ua