• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

В Україні тільки два міста закрили нічні клуби через карантин, - поліція

Реклама на dsnews.ua

В Україні чітко заборонили функціонування розважальних закладів після 22:00 тільки в Харкові та Львові

Про це заявили представники Національної поліції під час селекторної наради у президента України Володимира Зеленського, інформує "ДС" з посиланням на прес-службу глави держави.

"Національна поліція повідомила, що перевіряла роботу клубів після 22:00 і закрила ті розважальні заклади, які працювали. Також були складені відповідні протоколи. Крім того, в Нацполіції повідомили, що тільки два міста - Харків та Львів - чітко заборонили функціонування розважальних закладів після 22:00, а в Херсонській та Сумській областях взагалі не визначено умов для роботи таких закладів у зазначений час", - заявили в прес-службі ОП.

Також повідомляється, що МВС візьметься за ретельний контроль роботи цих установ, щоб зменшити ризик зараження громадян коронавірусом.

Комісія з надзвичайних ситуацій міста дозволила ресторанам, закладам громадського харчування і кінотеатрам і театрам працювати після 22 години з дотриманням санітарних норм та регламентів. Робота ж розважальних закладів та проведення культурно-масових заходів обмежена до 22 години.

    Реклама на dsnews.ua