• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

В Україні турецькі спецслужби провели операцію із затримання члена Робочої партії Курдистану

Реклама на dsnews.ua

Агенти турецької розвідки затримали на території України члена Робочої партії Курдистану, яка визнана в Туреччині терористичною організацією, і в рамках спеціальної операції доставили його назад в Туреччину

Про це йдеться в повідомленні Hurriyet Daily News, передає "ДС".

Затриманий — Іса Озер. Національна розвідувальна організація Туреччини (MIT) встановила, що Озер, який виїхав з країни після видачі ордера на його арешт, деякий час перебував в Одесі.

Розвідка стверджує, що Озер продовжував вести терористичну діяльність з території України. MIT в рамках спеціальної операції затримала його і доставила літаком до Туреччини, стверджує анонімне джерело сил безпеки.

У Туреччині Озера передали антитерористичному підрозділу департаменту поліції Стамбула. Йому пред'явлено кілька звинувачень, в тому числі членство в збройній терористичній організації і сприяння терористичним групам. У п'ятницю Озера доставили в суд.

Стверджується, що Озер приєднався до Робітничої партії Курдистану в 1996 році і деякий час проживав у Румунії, звідки його депортували після взяття під варту за рекет.

У 2014 році він приєднався до організації РПК в провінції Агри, а пізніше виїхав з Туреччини, оскільки був виданий ордер на його арешт.

Нагадаємо, раніше міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко заявив, що Україна і Туреччина повинні перезавантажити довготривалі переговори і знайти взаємовигідне рішення щодо зони вільної торгівлі (ЗВТ).

    Реклама на dsnews.ua