• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"В Україні у вас є хороші друзі": Порошенко привітав Байдена з перемогою на виборах

Реклама на dsnews.ua

П'ятий президент України і лідер "Європейської Солідарності" Петро Порошенко привітав Джо Байдена з обранням президентом США

Про це йдеться в повідомленні Порошенко в Facebook, передає "ДС"

"Це була вражаюча, хоча і жорстка кампанія, яку обидва кандидати зробили неперевершеною і інтригуючою на кожному кроці. Це і є демократія. І це той приклад, яким ми наслідуємо в Україні, незважаючи на екзистенційні виклики, яким ми і надалі протистоїмо", — зазначив Порошенко.

На його думку, Україні пощастило з президентом США, "який володіє такими глибокими і особистими знаннями про нашу державу".

"Разом з твердої двопартійною підтримкою України, ми дуже сподіваємося на віддане трансатлантичне лідерство Сполучених Штатів у інтересах Вільного світу. Знайте, що в Україні у вас є хороші друзі та союзники на цьому шляху!", — підкреслив Порошенко.

Як писала "ДС", лідер Демократичної партії Джо Байден заявив про обрання президентом Сполучених Штатів Америки. У свою чергу чинний глава США Дональд Трамп має намір подати до суду.

Український лідер Володимир Зеленський привітав Джо Байдена з перемогою на виборах президента США. Байдена також привітав голова Офісу президента Андрій Єрмак.

    Реклама на dsnews.ua