• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

В Україні спростять працевлаштування осіб з інвалідністю

Кабінет міністрів України підтримав законопроєкт, який дозволить полегшити працевлаштування осіб з обмеженими можливостями

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні премʼєр-міністра Дениса Шмигаля в Telegram, передає "ДС".

"Кожен українець повинен мати безбар’єрний доступ до робочого місця та можливість брати участь в економічному житті країни. Уряд підтримав законопроєкт Мінсоцполітики, який покликаний змінити підхід щодо працевлаштування людей з інвалідністю", — зазначив очільник Кабінету міністрів.

Закон пропонує запровадити стимулюючий інструмент, аби роботодавці були зацікавлені у працевлаштуванні осіб з інвалідністю.

Крім того, уряд ухвалив рішення, яке полегшить отримання особами з інвалідністю або їх законними представниками компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів.

"Ми спрощуємо процедуру подання документів для призначення пільг за допомогою запровадження у дію електронного кабінету особи з інвалідністю", — розповів Шмигаль.

Зазначимо, у лютому Верховна Рада підтримала за основу закон, який дозволяє обслуговувати осіб з інвалідністю позачергово.

Як повідомляла "ДС", в українській юридичній термінології з січня 2018 року заборонено слово "інвалід". Замість нього слід використовувати "особа з інвалідністю".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua