• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

В Україну прилітала Деканоїдзе: ЗМІ дізналися, куди Саакашвілі хоче її прилаштувати

Реклама на dsnews.ua

В Україну чартерним рейсом, незважаючи на карантин, прилетіла ексголова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе

Про це OBOZREVATEL повідомили джерела, передає "ДС".

Так, голова Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі лобіює її призначення на посаду керівника української митниці. Більше того, він поставив президентові України Володимиру Зеленському ультиматум: активний піар його персони в обмін на позитивне рішення по Деканоїдзе.

За даними джерел, глава держави поки думає і ще не прийняв остаточне рішення. Також стало відомо, що після прибуття в Україну Деканоїдзе зібрала всіх своїх колишніх колег і однодумців: починаючи від ексзаступника голови Одеської ОДА Юлії Марушевської і закінчуючи представниками поліції.

ЗМІ зазначає, що після повернення в Грузію Деканоїдзе зайнялася активною політичною діяльністю і збиралася брати участь там у парламентських виборах. Отже, вона повинна була відмовитися від українського громадянства. Згідно з офіційними даними, 12 квітня 2017 року ексглава Нацполіції була поновлена в громадянстві Грузії. Однак отримати подвійне громадянство з Грузією, зберігши свій український паспорт, у неї б не вийшло. Адже обидві держави при прийнятті до громадянства в автоматичному режимі припиняють дію другого паспорта. Так ось, зараз Деканоїдзе не має права очолювати українську митницю як громадянка іншої держави.

Як повідомляла "ДС", президент Володимир Зеленський 7 травня своїм указом призначив Міхеїла Саакашвілі головою Виконавчого комітету Ради національних реформ. Саакашвілі, у свою чергу, заявив, що готовий "витягувати Україну з болота". Грузія, яка домагається екстрадиції Саакашвілі, негативно відреагувала на його призначення і відкликала свого посла з Києва.

    Реклама на dsnews.ua