• USD 38.3
  • EUR 41.5
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

В Україні об’єднали десантно-штурмові підрозділи у корпусну структуру

7-й десантно-штурмовий корпус має на меті об’єднати всі десантно-штурмові підрозділи під єдине польове командування

Реклама на dsnews.ua

Про це стало відомо під час відвідування Петром Порошенком 7-го корпусу десантно-штурмових військ, пише "ДС" з посиланням на "Мілітарний".

Відповідно до опублікованого фото, можна помітити, що 7-й корпус об’єднує усі десантно-штурмові частини, а також новосформований 87-й батальйон управління.

Під командуванням 7-го корпусу ДШВ перебувають: командування десантно-штурмових військ, 25-а повітряно-десантна бригада, 46-а аеромобільна бригада, 71-а єгерська бригада, 77-а аеромобільна бригада, 78-й десантно-штурмовий полк, 79-а десантно-штурмова бригада, 80-а десантно-штурмова бригада, 81-а аеромобільна бригада, 82-а десантно-штурмова бригада, 95-а десантно-штурмова бригада та 148-а артилерійська бригада.

Новий корпус, на відміну від 9-го і 10-го армійських корпусів, не має у своєму складі повноцінних танкових підрозділів, а лише окремі танкові роти для підтримки.

Наразі невідомо, чи створення корпусу перепрофілює десантно-штурмові підрозділи, які наразі використовуються як регулярні механізовані підрозділи.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua