• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

В Україні пройшли командно-штабні навчання "Гвардія - 2020"

Реклама на dsnews.ua

Органи управління Національної гвардії, Збройних сил і Державної прикордонної служби України провели спільну підготовку сил оборони в рамках командно-штабних навчань "Гвардія — 2020"

Про це йдеться в повідомленні на сайті Міноборони, передає "ДС".

Учасники навчань відпрацьовували спільну мету — "наростити оперативні можливості по управлінню об'єднаним угрупованням військ в ході ведення стабілізаційних і оборонних дій при відбитті збройної агресії".

Наголошується, що навчання проходили під керівництвом Генштабу ЗСУ, "до них залучалися всі складові фактори сил безпеки та оборони".

"Сценарій активної фази був спланований з урахуванням сучасних викликів і загроз. За легендою, парашутно-десантна дивізія противника перейшла кордон, форсувала водну перешкоду, намагалася захопити плацдарм з розвитком наступу і захопленням деяких населених пунктів. Батальонно-тактична група бригади швидкого реагування Національної гвардії України виконувала дії по веденню оборони. Для протидії противнику була задіяна артилерія, протиповітряна оборона, танковий підрозділ і авіація. Підтримка авіації під час активної фази навчань була дієвою і суттєво вплинула на її подальший перебіг", — йдеться в повідомленні.

    Реклама на dsnews.ua