• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

В Україні відзначають День Державного Прапора: В ООС зворушливо привітали українців

У понеділок, 23 серпня, в Україні відзначають День Державного Прапора

Реклама на dsnews.ua

Свято встановлено "на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України" згідно з Указом Президента від 23 серпня 2004 року, передає "ДС".

У 2009 році було внесено зміни до цього указу й засновано щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня по всій Україні.

У новітні часи національний синьо-жовтий прапор уперше офіційно замайорів на ратуші міста Стрий 14 березня 1990 року. У Києві прапор було піднято над міською мерією пізніше – 24 липня 1990 року.

23 серпня 1991 року група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор у сесійну залу Верховної Ради, а вже 4 вересня його урочисто підняли над будівлею парламенту.

Командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк уже привітав українців зі святом.

"Цього дня ми, — учасники операції Об'єднаних сил, разом з усією Україною відзначаємо День Державного прапора. Свято всіх поколінь українців…Сьогодні національний прапор майорить на передовій боротьби із російським окупантом на сході країни. Щиро дякую військовим і працівникам за самовіддане виконання військового та службового обов'язку і вірність синьо-жовтим барвам!" — цитує його пресцентр ООС.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua