• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В Україні запрацював сайт для запису на безплатну вакцинацію від COVID-19

Відсьогодні, 1 березня, в Україні розпочав роботу сайт для запису громадян на вакцинацію від коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на традиційній селекторній нараді під головуванням президента, інформує "ДС"

"Відсьогодні українці зможуть записатися на безкоштовну вакцинацію проти COVID-19 онлайн або за телефоном гарячої лінії. База надісланих заявок дасть змогу чітко організувати логістику та в максимально стислі строки забезпечити людей безпечними вакцинами", – зазначив очільник уряду, слова якого цитує пресслужба Офісу президента

На своїй сторінці у Facebook Шмигаль запевнив, що Електронний список очікування на вакцинацію "буде не лише зручним для громадян, а й дозволить ефективно організовувати сам процес вакцинальної кампанії". 

"База надісланих заявок дасть можливість чітко організувати логістику та в максимально стислі строки забезпечити людей безпечними вакцинами… записатися на вакцинацію можна через додаток "Дія", портал "Дія", а також через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я (0 800 60 20 19). Заповнити заявку можна менш ніж за 5 хвилин. Після цього українці отримуватимуть запрошення до пунктів щеплення відповідно до затвердженої Міністерством охорони здоровʼя Дорожньої карти з вакцинації", — пояснив премʼєр-міністр.

.

Президент Володимир Зеленський своєю чергою наголосив, що онлайн-платформа є частиною цифровізації країни та має стати настільки ж ефективним інструментом для організації вакцинації, як і для надання допомоги бізнесам під час локдауну.

Глава держави також вимагає чіткого плану вакцинації та продовження перемовин з виробниками щодо пришвидшення постачання вакцин. Він також порушив питання стосовно того, що свята не мають вплинути на процес щеплення проти COVID-19.

"Наші військові мають отримати щеплення серед перших, і в зоні проведення ООС вихідних немає, тому що не буває вихідних на війні. Отже, вакцинація має проходити планово, так, щоб військові були серед перших, і щоб у святкові та вихідні не зменшувати кількість вакцинованих", – сказав президент.

Раніше повідомлялося, що в рамках "каскадної вакцинації" в Україні щеплення від коронавірусу отримали вже понад три тисячі осіб.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua