• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

В Україну приїде британська делегація, щоб перевірити видачу біометрії

Реклама на dsnews.ua

Найближчим часом в Україну прибуде група фахівців з Великобританії, щоб ознайомитися з процесами оформлення і видачі біометричних документів

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства внутрішніх справ за підсумками зустрічі в Лондоні глави МВС Арсена Авакова з міністром внутрішніх справ Великої Британії та Північної Ірландії Пріті Петел, передає "ДС".

В ході зустрічі особливу увагу сторони приділили питанням співпраці в міграційній політиці, кібер і транскордонній злочинності, а також оперативному обміну даними.

"З міністром внутрішніх справ Великобританії Пріті Петел домовились відпрацювати механізми боротьби з транскордонною та кіберзлочинністю, нелегальною міграцією та оперативного обміну даними", — зазначив Аваков.

Окремо сторони домовилися направити до Великобританії українських експертів для ознайомлення з системою фіксації правопорушень, їх обробки і аналізу для можливого впровадження в Україні.

Ще одним аспектом двосторонньої співпраці залишається ознайомлення з системою видачі біометричних паспортів. Тому, найближчим часом в Україну прибуде делегація експертів з Великобританії, щоб ознайомитися з процесами оформлення і видачі біометричних документів. У свою чергу, українські фахівці відвідають Великобританію для ознайомлення з новітньою системою захисту паспортів і проведення експертизи документів.

    Реклама на dsnews.ua