• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

В Укравтодорі розповіли про діджіталізацію "Великого будівництва"

Укравтодор працює над тим, щоб максимально цифровізувати всі робочі процеси під час реалізації програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво"

Реклама на dsnews.ua

Про це розповів заступник голови Укравтодору Андрій Івко.

"Важливим вектором динаміки дорожньої галузі є максимальна диджиталізація роботи. Стратегія інновацій допоможе нам досягти таких цілей: 95% планування розвитку дорожньої інфраструктури – за допомогою digital інструментів; 100% роботи із замовниками – у прозорому цифровому просторі", – написав він у Facebook, повідомляючи про відкриття Міжнародного семінару "Зимове утримання доріг та громадських місць".

Семінар, за словами Івка, проводиться в Україні вдруге за підтримки Всесвітньої дорожньої асоціації (PIARC).

"В Україні збираємо представників дорожньої галузі з усього світу, щоб поділитися досвідом, розповісти про сучасні матеріали та технології, управлінські рішення, впровадження інтелектуальних транспортних систем та контрактів OPRC", — пояснив він.

Інфраструктура, на думку Івка, одна з наймасштабніших та найважливіших галузей, від якої залежить добробут людей та конкурентоспроможність України на світовій арені.

Лише за 2 роки програма президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" додала до ВВП держави від +3,5% до +6,2%, а також створила 200 тис. нових робочих місць у дорожній та суміжних галузях.

"Зараз вже напрацьовано базу для 10-річного розвитку галузі. У нас є чітке бачення відновлення дорожньої галузі на найближчі 5 років і ми впевнені у майбутніх результатах. Переконаний, що разом ми зможемо трансформувати країну", — додав заступник голови Укравтодору.

Нагадаємо, раніше у ВП повідомив і про плани зробити за програмою президента Зеленського "Велике будівництво" 24 тисячі кілометрів доріг до кінця 2024 року.

    Реклама на dsnews.ua