• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

У РПЦ вийшли пінної з-за листа Варфоломія Онуфрію

Реклама на dsnews.ua
Московський патріархат розгнівало лист вселенського патріарха Варофоломея до глави УПЦ МП

Про це розповів заступник голови синодального Відділу зовнішніх церковних зв'язків РПЦ протоієрей Микола Балашов, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"Митрополит Онуфрій замість відповіді повернув листа відправнику. Мені теж не хотілося б обговорювати такого роду документ. Знаю, що після того, як був опублікований його грецький текст, ієрархи різних помісних Церков прочитали його, і багато з них сказали: ми тепер ще більше будемо поважати митрополита Онуфрія", - зазначив він.

Балашов стверджує, що у предстоятеля УПЦ МП нібито дуже високий особистий авторитет не тільки в Україні, але і в міжнародній православному середовищі.

"Його справедливо вважають людиною духовною, праведним життям. Так що симпатії православних не на стороні того, хто таке грубе, образливе лист відіслав. Адже він цим не митрополита Онуфрія принизив, а себе", - вважає він.

Нагадаємо, у своєму листі Варфоломій зазначив, що Онуфрій носить титул митрополита Київського незаконно, а Московська патріархія в кінці 17-го століття анексувала Київську митрополію Константинополя.

    Реклама на dsnews.ua