• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

В ЮНІСЕФ повідомили, скільки дітей загинули від війни на Донбасі

Реклама на dsnews.ua
З початку російської агресії на Донбасі з 2014 року загинули 172 дитини

Про це повідомляється на офіційному сайті Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), передає "ДС".

"У Красногорівці результаті тривалих обстрілу чимало будівель зазнали суттєвих пошкоджень або повністю зруйновані. Через пошкоджених важливих об'єктів інфраструктури деякі житлові приміщення були відрізані від води і електрики. В той час, як прилеглі території селища з'асеяны" мінами і боєприпасами. Цей регіон залишається одним з найбільш замінованих. Тому не дивно, що діти можуть взяти в руки щось небезпечне і грати з цим ", - зазначено в повідомленні.

Також наголошується, що близько 430 000 дітей живуть в безпосередній близькості лінії зіткнення.

Місцеві жителі прифронтових населених пунктів також кажуть, що осколки від вибухівки та деякі снаряди знаходили навіть на території саду. Зафіксовано навіть випадки, коли діти знаходили небезпечні предмети прямо посеред вулиці, які згодом вибухали в руках.

Представники ЮНІСЕФ продовжують працювати на сході України, здійснюють психосоціальну підтримку і надалі інформують про мінної небезпеки.

"Багатьом дітям, для яких обстріл і стрілянина в школах залишаються повсякденною реальністю, навіть відвідування уроків може бути надзвичайно небезпечним травмуючим досвідом", - вказують в ЮНІСЕФ.

    Реклама на dsnews.ua