• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

В "жовтому" Миколаєві посилили карантин

Реклама на dsnews.ua

У Миколаєві та низці населених пунктів Миколаївської області був посилений карантин у зв'язку з включенням регіону в "жовту" зону епідемічної небезпеки

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Миколаївської міської ради, передає "ДС".

Так, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 3 вересня включила Миколаїв і Вознесенськ, Баштанський, Кривоозерський та Очаківський райони Миколаївської області в "жовту" зону епідемічної небезпеки.

Регіональна комісія на своєму засіданні 4 вересня затвердила посилення карантину відповідно до вимог Кабміну. Нове епідемічне зонування вступило в силу з 7 вересня.

Регіональна комісія вирішила заборонити на території Миколаєва, Вознесенська, а також Баштанського, Кривоозерського та Очаківського районів області з 7 вересня:

відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово);

- діяльність хостелів;

- роботу після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

Заборона буде діяти на час карантинних обмежень.

Як повідомляла "ДС", з 7 вересня в Україні почав діяти новий розділ регіонів за рівнями епідемічної небезпеки COVID-19. "Червоний" рівень встановлений в 29 адміністративно-територіальних одиницях, "помаранчевий" — в 89, "жовтий" — в 139.

    Реклама на dsnews.ua