• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В ЗСУ показали візуалізацію руху в аеропорту Чугуєва перед падінням Ан-26

Реклама на dsnews.ua

Командування Повітряних Сил ЗСУ оприлюднило візуалізацію руху у військовому аеропорту Чугуєва Харківської області під час падіння літака Ан-26

Відео з поясненнями оприлюднено на Facebook-сторінці Командування, передає "ДС".

Відзначається, що даному схемою повітряного руху на військовому аеродромі керуються в авіації Повітряних Сил та в усьому світі.

"Підкреслюємо, ця схема не є доказовою базою, але стане корисною для галасливих "експертів". Разом з тим запевняємо, що Повітряні Сили максимально сприяють слідству, надали усі матеріали для експертної оцінки", — йдеться в повідомленні.

У Командуванні додали, що "при виконанні польотів "по колу" двох і більше літаків одночасно, керівник польотів на аеродромі вже зі зльоту кожного наступного літака вибирає такий інтервал між ними. Він дозволяє "не заважати" екіпажам один одному і безпечно виконувати свої польотні завдання на ділянках після зльоту, при польоті до другого розвороту і при польоті до "третьог"», а також при виникненні ускладнених ситуацій в польоті".

Нагадаємо, увечері 25 вересня військовий літак Ан-26 розбився поблизу Чугуєва під час заходу на посадку. На його борту знаходилися 7 офіцерів і 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил. Вижив тільки один курсант — 20-річний Вʼячеслав Золочевський, який розповів про своє спасіння.

Бортові самописці військового Ан-26, який розбився під час заходу на посадку в аеропорту Чугуєва Харківської області, вже розшифрували.

2 жовтня почалася процедура видачі тіл загиблих в авіакатастрофі військового літака Ан-26 родичам для поховання.

    Реклама на dsnews.ua