• USD 36.4
  • EUR 40
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Вадим Денисенко: Похорону Мотороли як розвага для плебсу

Черги до гробу Мотороли тут же в соцмережах почали коментувати з тієї точки зору, що ми втратили Донбас. Вишиватники завели улюблену пісню "всьо пропало, влада нічого не робить"
Фото: facebook.com
Фото: facebook.com
Реклама на dsnews.ua

Донбас завжди був і залишається колективістським, патерналістським заповідником. Чи був для них Моторола героєм? Я можу стверджувати, що ні. У своїй масі, донеччанин - це той тип людей, який завжди підтримує діючу локальну владу. Чим більше він кричить, що його на коліна не поставиш, тим нижче він не голову перед червоним директором.

Моторола для жителя Донецька - це просто підтип свого пацана, не героя, не дебіла і психопата, а просто підтип свого пацана, який кудись прорвався. Він продовження Стаханова, про якого всі знали, що він за фрукт, але готові були грати за правилами влади.

Чого з'єднання явилися черги? Перш за все через рознарядку. Помітьте, як мало квітів у руках у людей? Ви бачите сльози на очах? Ні, похорону Мотороли - це підвид організованої демонстрації, після якої можна бухнути. Це така собі колективна розвага.

Інша причина появи черг, - страх. Справа в тому, що містом ширилися чуйні, що той, хто не піде на похорон буде викликаний на підвали.

А тепер найважливіше - чи втратили ми Донбас? Частково так, але коли ми зараз посипаємо голову попелом і кричимо, що влада нічого не робить, треба зрозуміти дві прості речі: за Донбас доведеться воювати і він стане нашим лише тоді, коли ми матимемо купу грошів для цієї реінтеграції. При чому ці гроші ми будемо забирати у інших територій.

А тому на поховай цього виродка не треба звертати увагу. Бережіть нерві і не рефлексуйте.

Редактор: Вадим Денисенко
    Реклама на dsnews.ua