• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Вагнергейт": Bellingcat обіцяє текстову версію розслідування до листопада

Текстова версія розслідування журналістської групи Bellingcat про провал української спецоперації із затримання бойовиків російської ПВК "Вагнер", які воювали на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Про це розповів засновник Bellingcat Еліот Хіггінс, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Що стосується розслідування щодо справи "вагнерівців", воно завершене і в даний час знаходиться на стадії написання. Через його складність та кількість доказів, які у нас є, процес написання займає багато часу, але ми дуже намагаємося підготувати текстову частину розслідування не пізніше кінця жовтня", — сказав він.

За словами Хіггінса, частково затримка була пов'язана з величезним обсягом серйозних розслідувань. І журналісти змушені визначати пріоритети.

"Але ми докладаємо всіх зусиль, щоб матеріал було опубліковано в найближчі тижні. Відео частина розслідування вийде в наступному році, але, з огляду на затримки, я не хотів би називати конкретну дату", — розповів він.

Як повідомляла "ДС", фільм-розслідування журналістської групи Bellingcat про зрив операції спецслужб із затримання бойовиків російської ПВК "Вагнер" вийде на початку 2022 року.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua