• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Велике будівництво" по-американськи: у США розпочали програму, подібну до планів Зеленського

Президент США Джо Байден представив нову програму, за якою планують інвестувати 2 трлн доларів у масштабні інфраструктурні проєкти

Реклама на dsnews.ua

Це найбільші інвестиції в галузь з часів середини минулого століття, повідомляє ZN.ua.

За словами Байдена, такі значні вливання в інфраструктуру дозволять створити "сильну, стійку, інноваційну економіку в світі", а також мільйони робочих місць із хорошими зарплатами.

Зокрема, план передбачає модернізацію понад 32 тис. км доріг і близько 10 тис. мостів, заміну всіх свинцевих труб і комунікацій в країні, розвиток широкосмугового інтернету, оновлення електромереж, ремонт і будівництво доступного житла та інше.

Адміністрація Білого Дому сподівається, що програма буде прийнята вже цього літа.

"Велике Будiвництво" крокує по планеті", — коментує на своїй сторінці в Facebook Юрій Голик.

"Чекаю в коментарях адептів теорії, що вкладення держави в інфраструктуру — це зло, в пандемію нічого будувати не можна, ви все брешете і т.д", — додав він.

Нагадаємо, раніше Укравтодор оголосив про те, що приступає до реалізації мегапроєктів, серед яких — будівництво Київської окружної та нового мосту в Кременчузі, капітальний ремонт 20 мостів в кожній області до 2025 року, створення нового маршруту, який звʼяже Схід і Захід країни. Також за рік відремонтують 4 500 км доріг державного значення.

    Реклама на dsnews.ua