• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Велике будівництво" починає електрифікацію залізниці в Черкасах, – Тимошенко

В Черкаській області розпочали електрифікацію 30 км дільниці від Черкас до станції ім. Шевченка. Завдяки цьому з Черкас поїдуть електропоїзди, а шлях до столиці займатиме 2,5 години

Реклама на dsnews.ua

Роботи проводять в рамках програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво", повідомив заступник голови ОП, координатор "Великого будівництва" Кирило Тимошенко.

"Прямі маршрути до Кропивницького, Харкова, Львова, Полтави, Тернополя, приміські поїзди до Городища, Корсунь-Шевченківського, Сміли і Кам'янки – нарешті стануть доступні", — заявив Тимошенко.

Наступного року електрифікацію залізниці планують продовжити ще на 90 км, до Гребінки. 

Ситуація з автомобільним дорогами Черкащини донедавна була така ж, як із залізницею. "Їх десятиріччями не ремонтували. Яскравий приклад – окружна Золотоноші, де зараз за програмою "Велике будівництво" іде капітальний ремонт. Вперше за 40 років", — зазначив Тимошенко.

Трасу Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань відремонтують по всій протяжності. Минулого року відновили 67 км автошляху, цього року планують відновити ще 115 км, а також місцеві дороги. Загалом область отримає 250 км доріг, відремонтованих за програмою президента Володимира Зеленського "Велике будівництво".

"Враховуючи туристичний потенціал Черкащини, її чудову природу і гостинність людей я впевнений, що якісне сполучення приваблюватиме численних гостей", — сказав заступник голови ОП.

Нагадаємо, раніше Тимошенко розповів, що за проектом City Express планують запустити зручне приміське сполучення у Києві, Харкові та Дніпрі. 

    Реклама на dsnews.ua