• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

"Велике будівництво": у Полтаві будують унікальний підземний паркінг для швидких

У межах президентської програми "Велике будівництво" у Полтаві завершують зведення підземного гаража для карет швидкої допомоги обласної служби "103". На даху паркінгу буде мініпарк для пацієнтів новозбудованого обласного кардіоцентру

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Раніше на місці будівництва був розташований старий гараж, який міг вмістити лише до 30 автомобілів. Новий підземний паркінг буде вдвічі більшим: його площа становитиме 2400 квадратних метрів, паркінг розрахований уже на 50 "швидких".

"Це дуже зручно, адже територія біля кардіоцентру, який ми нещодавно добудували й запустили, й обласного центру екстреної медичної допомоги не буде загромаджена ще однією будівлею – величезним гаражем. Натомість полтавці, пацієнти кардіоцентру бачитимуть облагороджену, озеленену територію. Це буде зона відпочинку з лавами, декоративними кущами й деревами", – зазначив Синєгубов.

Паркінг будується в межах програми "Велике будівництво" й фінансується коштом ДФРР та обласного бюджету. Об'єкт планують здати найближчим часом. На його завершення нещодавно з обласного бюджету виділили 7 млн грн.

Олег Синєгубов додав, що у підземному паркінгу будуть розташовані нові карети швидкої допомоги, які минулого року закупили для області. Всього Полтавщина отримала 165 автівок, значна частина яких уже працює в районах.

Як повідомив раніше заступник керівника Офісу президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко, в 2021 році будуть реконструйовані 177 приймальних відділень по всій країні.

    Реклама на dsnews.ua