• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Велике будівництво" Зеленського оновить до європейського рівня 250 км доріг на Житомирщині

На Житомирщині у 2021 в рамках програми Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" буде побудовано та реконструйовано до європейського рівня майже 250 кілометрів доріг, що пролягають в 32 громадах області

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

"Цьогоріч перелік об’єктів дорожнього будівництва ми складали у тісній співпраці з народними та обласними депутатами Житомирщини як представниками громад, що їх обрали. У підсумку маємо 29 ділянок доріг біля 80 км та 48 об’єктів державного значення загальною протяжністю біля 170 км", — зазначив він.

Бунечко підкреслив, що у 2020 році було кардинально змінено підхід до проведення ремонту автомобільних доріг.

"Ми підходимо до питання ремонту та будівництва доріг комплексно. Укравтодор забезпечує розвиток транзитного потенціалу Житомирщини та України та наводить лад на трасах міжнародного значення. А обласна влада разом з громадами забезпечує оновлення місцевої мережі доріг. У першу чергу тих, що ведуть до опорних закладів освіти та охорони здоров’я", — зазначив голова ОДА.

Він наголосив, що минулий рік у області вдалося здійснити те, що здавалося для більшості неможливим – влаштувати нове асфальтобетонне покриття на 187 км доріг.

"Це більше, аніж було зроблено за попередні 5 років", — заявив Бунечко.

Як повідомлялось, заступник голови Офісу президента і координатор "Великого будівництва" Кирило Тимошенко заявив, що у планах "Великого будівництва" на цей рік – збудувати і оновити 6500 км доріг та 245 штучних споруд по всій Україні.

    Реклама на dsnews.ua