• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Венеціанська комісія рекомендує внести зміни до законопроєкту про реінтеграцію Криму та Донбасу

Венеціанська комісія опублікувала висновок на урядовий законопроєкт "Про засади державної політики перехідного періоду"

Венеційська комісія зазначає, що проєкт закону пропонує створити лише загальну правову рамку
Венеційська комісія зазначає, що проєкт закону пропонує створити лише загальну правову рамку
Реклама на dsnews.ua

Документ пропонує регулювання принципів держуправління та правосуддя на окупованих територіях під час їхньої реінтеграції, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

Видання зазначає, що має у розпорядженні текст висновку, що містить як критику, так і підтримку окремих положень законопроєкту.

У своєму висновку Венеційська комісія зазначає, що проєкт закону пропонує створити лише загальну правову рамку для різноманітних заходів перехідного періоду, через що чітко передбачити вплив цього закону у разі ухвалення не є можливим. Натомість виконання рамкового закону у багатьох деталях залежатиме передусім від імплементуючих законів та підзаконних актів, які необхідно буде розробити в майбутньому.

"Через загальні та розмиті норми… проєкт, більше нагадує політичні вказівки, ніж нормативно-правовий акт", — відзначає комісія.

Венеційська комісія також зазначила, що скасування низки нормативно-правових актів, як це передбачено чинним проєктом закону, створило би в Україні правовий вакуум з низки питань — передусім стосовно Криму та Севастополя.

Втім, комісія наголошує, що розуміє прагнення української влади визначити правові засади перехідного періоду, а також визнає, що урядовий проєкт "значною мірою закон ґрунтується на принципах міжнародного права… та враховує потреби вразливих груп суспільства". Однак деякі питання, пов’язані із застосуванням норм міжнародного права, піддані критиці. 

"Зокрема, зазначається, що хоча проєкт оперує поняттями, звичними для міжнародного права (у тому числі базові для закону поняття "перехідний період", "перехідне правосуддя" тощо), їх значення є вужчим ніж те, що є звичним для міжнародного права. Комісія нагадала, що Україна не може в односторонньому порядку змінити базові положення міжнародного права з питань збройних конфліктів, ті зберігатимуть чинність незалежно від ухвалення закону України. "Зрозуміло, що держава має легітимне право для формування свого бачення… Однак такі положення мають бути або прибрані з проєкту, або має бути чітко зазначене, що відображають лише українське прочитання міжнародного права", — цитує висновок "УП".

Комісія також надала низку рекомендацій щодо удосконалення окремих положень законопроєкту.

На думку експертів комісії, передусім необхідно:

  • привести у відповідність до міжнародного права положення щодо відповідальності за кримінальні правопорушення, вчинені у зв’язку з тимчасовою окупацією, відповідно до міжнародного права, та переглянути нинішнє диференційоване ставлення до різних категорій злочинців;
  • звузити та уточити положення щодо люстрації, врахувавши, що за міжнародними стандартами люстрація обмежується найважливішими посадами в державі, не поширюється на виборні посади, має бути можливість її судового контролю тощо;
  • переглянути, що закон має на меті встановлення правди про всі злочини, а не тільки про ті, які вчинені певними конкретними суб’єктами конфлікту;
  • чіткіше сформулювати положення конвалідації документів, виданих на тимчасово окупованих територіях, та переглянути обмежувальний підхід щодо визнання академічних сертифікатів, ступенів та звань, виданих на цих територіях
  • відобразити у проєкті особливий конституційний статус Криму та Севастополя.

Як писала "ДС", Венеціанська комісія отримала проєкт закону про перехідний період на Донбасі для експертної оцінки на початку липня. У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій розповідали, що в законопроєкті пропонувалося розподілити урегулювання на конфліктний та постконфліктний періоди. Крім того, пропонувалося запровадити елементи перехідної юстиції, створити передумови для формування кадрових резервів держслужбовців та правоохоронців на деокупованих територіях, визначити особливості монетарної політики тощо.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua