• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Венедиктова назвала три версії пожежі в харківському будинку для літніх людей

Реклама на dsnews.ua

У слідства є три версії виникнення пожежі в будинку для літніх людей в Харкові, в результаті якого загинули 15 осіб

Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook генеральний прокурор Ірина Венедиктова, інформує "ДС".

"Слідчим шляхом перевіряються такі основні версії:

пожежа виникла в наслідок підпалу (занесення стороннього вогню);

пожежа виникла внаслідок необережного поводження з вогнем в побуті та з електроприладами;

пожежа виникла в наслідок замикання електромережі", — написала Венедиктова.

Вона зазначила, що наразі слідчі дії тривають, допитуються інші працівники пансіонату, де відбулася пожежа, а також свідки, проводяться обшуки та огляд місця події із залученням експертів.

Як повідомляла "ДС", 21 січня в Харкові загорівся будинок для людей похилого віку, в результаті чого загинули щонайменше 15 осіб.

Директор Харківського обласного департаменту соцзахисту населення Юрій Шпарага заявив, що будинок престарілих не був офіційно зареєстрований і не мав дозволу на роботу.

Керівник Національної поліції Ігор Клименко заявив про те, що для розслідування причин пожежі в Харкові створена посилена оперативна група. За його словами, в будинку готувався ремонт газового обладнання, а задимлення спочатку почалося в місці газового лічильника. Також розслідування проведе спеціальна комісія Кабміну на чолі з міністром розвитку громад і територій Олексієм Чернишовим.

Державне бюро розслідувань порушило кримінальне провадження відносно співробітників ДСНС в звʼязку зі службовою недбалістю, яка призвела до пожежі в будинку для літніх людей в Харкові.

    Реклама на dsnews.ua