• USD 28.1
  • EUR 32.1
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Венедіктова поговорила із заступником генпрокурора США про екстрадицію

Генпрокурорка Ірина Венедіктова відзначила динамічний розвиток екстрадиційного співробітництва між Україною та США

Українська та американська делегації
Українська та американська делегації
Реклама на dsnews.ua

У рамках робочої поїздки до США Венедіктова зустрілась із заступником генерального прокурора США з питань відділу кримінальних справ Кеннетом А. Політом-молодшим та його заступником і радником з міжнародних справ Брюсом К. Шварцом, передає "ДС" з посиланням на Facebook-сторінку Офісу генпрокурора.

Це перший візит українського генерального прокурора до Міністерства юстиції США з 2002 року.

Представники Мін’юсту США відзначили високий рівень та тісну взаємодію між Міністерством юстиції США та Офісом генерального прокурора. Зазначається, що Сполучені Штати Америки та Україна є учасниками двостороннього Договору про взаємну правову допомогу, і обидві країни активно використовують його для проведення розслідувань та судового переслідування.

"Екстрадиційне співробітництво між нашими країнами розвивається досить динамічно — за останній рік ми видали до США стільки ж осіб, скільки за попередні 4 роки разом узяті. І я переконана, що ми й надалі діятимемо злагоджено та ефективно в рамках кримінальних проваджень", — зазначила Венедіктова.

Американські колеги також високо оцінили підтримку Офісу генпрокурора та українських правоохоронних органів у міжнародних операціях у сфері протидії кіберзлочинності.

"Ми вже маємо історію спільних перемог із припинення діяльності хакерських угруповань та міжнародних шахрайських схем. Мова йде про масштабні операції правоохоронних органів, які мають глобальний вплив, як, наприклад, цьогорічна міжнародна операція з викриття хакерської групи, що розповсюджувала шкідливе програмне забезпечення "Emotet", — заявила Венедіктова.

Генпрокурор додала, що українська прокуратура відкрита до розвитку співпраці у сфері кібербезпеки, спільних проєктів із захисту інтелектуальної власності, протидії екологічним злочинам та торгівлі людьми. Також ОГП наразі працює з партнерами та експертами США над функціональним аналізом усіх рівнів прокуратури України та Концепцією розвитку кримінальної юстиції та органів правопорядку.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua