• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Венедиктова пообіцяла повернути гроші "ПриватБанку", але не всі і невідомо коли

Генеральний прокурор Ірина Венедиктова сподівається, що держава отримає назад хоча б частину незаконно привласнених коштів "ПриватБанку"

Реклама на dsnews.ua

Таку заяву генпрокурор зробила сьогодні в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", інформує "ДС".

"Може, насправді це буде не так швидко, як нам всім хочеться, може це буде не вся сума, яку ми вказуємо — 5,5 млрд — але велика частина повернеться. Може, потім через компенсації в господарських та цивільних судах ми повернемо і інше, з компенсацією державою", — сказала Венедиктова.

"Процеси йдуть і в кримінальній юстиції, і в господарських судах. І коли ми розмовляли з міністром юстиції Малюською, здається, він називав цифру 400 проваджень, в яких держава захищає ці активи. Тому робота йде на всіх фронтах, і я реально сподіваюся, що це буде не тільки стосовно цього конкретного кейса, а це буде йти по всіх напрямках, що ми зараз і демонструємо. Ми йдемо по всіх напрямках", — додала генпрокурор.

Як повідомляла "ДС", раніше генпрокурор Ірина Венедиктова повідомила, що в Єдиному реєстрі досудових розслідувань було 30 тисяч справ щодо ПриватБанку, але більшість з них вже закриті.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua