• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Венедиктова розповіла послам ЄС і G7, як влаштуватися в Офіс генпрокурора

Реклама на dsnews.ua

У понеділок, 6 липня, генеральний прокурор Ірина Венедиктова зустрілася з послами країн-членів "Великої сімки" і Євросоюзу

Про це йдеться у повідомленні Офісу генерального прокурора, передає "ДС".

Під час зборів генпрокурор повідомила іноземних партнерів про хід реформи прокуратури, зокрема про хід атестації прокурорів та оновлення кадрового потенціалу відомства.

"Зараз ми працевлаштовуємо в Офіс генпрокурора кандидатів не з системи, які вирішили стати прокурорами і пройшли всі етапи відбору, теоретичну і практичну підготовку. Разом з тим продовжується прийом документів для нового відбору. Ми очікуємо в наших рядах професіоналів у галузі права - нову кров, яка дасть імпульс розвитку нашої установи. У той же час зараз у нас щодня відбуваються співбесіди прокурорів регіональних прокуратур. Ми продовжуємо оновлюватися і очищатися, щоб на сторожі закону стояли кращі з кращих. І ми дуже вдячні нашим партнерам за підтримку та допомогу на шляху реформування органів прокуратури", - заявила Венедиктова.

Дипломати привітали продовження реформ і висловили готовність і надалі підтримувати Офіс Генерального прокурора на шляху трансформації.

Також посли поцікавилися як проходить конкурс на посаду керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, повноваження якого закінчуються в цьому році. Венедиктова повідомила, що зараз триває процес формування конкурсної комісії.

    Реклама на dsnews.ua