• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Верещук дала інтерв‘ю каналу секти, що поклоняється Путіну

Реклама на dsnews.ua

Кандидат в при Київа від партії "Слуга народу" Ірина Верещук дала інтерв‘ю каналу "АллатРа" – секти, яка вірить, що російський лідер Володимир Путні врятує слов‘ян від архонтів, які керують світом з території США

Інтерв‘ю було розміщене на каналі секти в Youtube, повідомляє "ДС".

На своєму сайті "АллатРа" позиціонується, як міжнародний громадський рух, але більшість дослідників, відносять "АллатРу" до числа нових релігійних рухів з ознаками синкретичного культу, Нового мислення і Нью-ейдж.

Згідно з "Вікіпедією" основним джерелом духовного знання цього культу є книга "АллатРа", що оповідає від імені Рігден Джапп (інше написання — Рігден Джапо), владики Шамбали — рятівника, який відповідно до буддійських легенд і теософії зʼявиться в останні часи. Вчення включає елементи близькосхідної міфології, зороастризму, гностицизму, теософії, агни-йоги. Як бодхисатв шануються Будда, Ісус і православний святий Агапіт ​​Печерський.

ЗМІ ще в 2016 році повідомляли про те, що "АллатРа" є сектою "русского мира". У соцмережах члени секти називали російського лідера Володимира Путіна "Номо", який має врятувати всіх слов’ян. На шевронах бійців Нацгвардії, які воюють на сході, члені секти вгледіли "фашистську свастику", а представники "АллатРа" з Росії стверджують, що на шевронах бійців Нацгвардії зображений не архангел Михаїл, а Люцифер.

Революція Гідності позиціонується серед членів секти, як "світове зло", влаштоване архонтами (аналог масонів, – "ДС"). Осередком архонтів є США – країна, що живе бездуховно, через що у підсумку розпадеться на шість частин. А ще, архонти дико бояться словʼян, хоч і нав’язують їм свою ідеологію. У секті наголошують, що свого часу архонти втягнули у війну Російську імперію у війну, організували кризу в країні, привели до влади Тимчасовий уряд, а потім – більшовиків і зокрема Сталіна.

    Реклама на dsnews.ua