• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Верещук пояснила, що таке "електричні тролейбуси"

Реклама на dsnews.ua

Народна депутатка і кандидатка в мери Києва від "Слуги народу" Ірина Верещук, пояснила, що мала на увазі, коли говорила про "електричні тролейбуси"

Про це політик написала на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС".

"Кілька разів викликала Кличка на дебати. Він відмовчується, але напевно пильно стежить за моїми словами. Після одного з моїх ефірів, його платні блогери почали чіплятися до слів про тролейбуси на дизелі. Пояснюю Кличкові і його реєстраційним блогерам: бувають тролейбуси з автономним ходом. Це потрібно для того, щоби тролейбус міг продовжити рух у разі обриву лінії або об'їхати, наприклад, місце ДТП. Такий автономний хід досягається, зокрема, за рахунок дизель-генератора", — пояснила депутатка.

"Тролейбуси з автономним ходом є в Запоріжжі, Чернівцях, Івано-Франківську, Одесі та Житомирі. На жаль та на диво, їх немає в Києві", — написала Верещук.

Декілька разів викликала Кличка на дебати. Він відмовчується, але напевно пильно слідкує за моїми словами. Після одного...

Gepostet von Ірина Верещук am Freitag, 2. Oktober 2020

Нагадаємо, на думку кандидата в мери Києва від "Слуги народу" Ірини Верещук, місту необхідно закуповувати більше "електричних тролейбусів" замість "дизелів".

    Реклама на dsnews.ua