• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Верещук пообіцяла "взятися" за закони та рішення РНБО на посаді міністра

Народна депутатка фракції "Слуга народу" Ірина Верещук пообіцяла після призначення міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій провести аудит законопроєктів, законів та усіх рішень Ради національної безпеки та оборони

Ірина Верещук
Ірина Верещук
Реклама на dsnews.ua

Про це Верещук сказала у кулуарах парламенту, передає "ДС" із посиланням на Укрінформ.

"Один із моїх перших кроків буде проведення аудиту законопроєктів і законів, які мають діяти, але чомусь не діють, усіх рішень РНБО, які введені в дію указами президента, а також стратегії.

Я буду робити все, як мене вчили в Академії державного управління. Ми будемо формувати задачі і ставити дедлайни", — зазначила Верещук.

Народна депутатка додала, що насамперед ідеться про "Стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території". Згідно з інформацією на сайті Офісу президента, стратегію було ухвалено 11 березня на засіданні РНБО й затверджено 24 березня указом президента.

Більша частина із запланованих заходів у ньому належить до повноважень МінТОТ, з яких 9 кроків повинні бути виконані до кінця 2021 року. 

Як писала "ДС", президент Володимир Зеленський запропонував народній депутатці від "Слуги народу" Ірині Верещук очолити Міністерство з питань реінтеграції.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua