• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Верховна Рада зібралася на нову сесію

Реклама на dsnews.ua

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков відкрив четверту сесію парламенту IX скликання

Про це йдеться в повідомленні Цензор НЕТ, передає "ДС".

Про відкриття сесії оголосив голова ВР Дмитро Разумков. Після оголошення про відкриття в сесійній залі зазвучав гімн України.

У залі зареєструвалися 299 парламентаріїв.

Разумков нагадав, що сьогодні Рада розпочала роботу о 12:00 в зв'язку з Днем знань. Він попросив нардепів під час роботи пам'ятати, що все що вони роблять — це для дітей України.

Як повідомив Разумков, на відкритті сесії присутні члени Кабінету Міністрів, керівники центральних органів влади, судової гілки влади, представники церков та церковних організацій, глави дипломатичних представництв іноземних держав.

Згідно з порядком денним парламенту на вівторок, 1 вересня, народні депутати на пленарному засіданні 4-ої сесії Верховної Ради планують розглянути в першому читанні законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що стосуються уточнення окремих виборчих процедур (№ 3971).

Також депутати планують розглянути в першому читанні законопроект про внесення змін до деяких законів України, що стосуються створення військово-цивільних адміністрацій (№3913), а також законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів, що стосуються створення і ліквідації районних державних адміністрацій у зв'язку зі створенням (ліквідацією) районів (№ 3975), а також проект закону про заснування бізнес-омбудсмена в Україні (№ 3607).

Крім того, народні депутати збираються розглянути в першому читанні законопроект про внесення змін до державного бюджету України на 2020 рік щодо забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки (№3819). У планах народних депутатів на вівторок також внесення змін до деяких законів про захист прав осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають інвалідність (перше читання № 3594).

На порядку денному також законопроект у другому читанні № 3112 про внесення змін до закону "Про виконавче провадження" щодо обов'язків виконавця проводити індексацію розмірів аліментів, які визначив суд у твердій грошовій сумі.

Депутати також розглянуть в першому читанні законопроект про внесення змін до закону "Про туризм", який пропонує розширити коло суб'єктів надання готельних послуг (№ 2673).

Як повідомляла "ДС", в українському парламенті готується законопроект про зняття обмежень в роботі на державній службі при досягненні віку 60-65 років.

    Реклама на dsnews.ua