• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Верховний Суд візметься за касації Януковича і його сина навесні

Реклама на dsnews.ua

Верховний Суд України розгляне касаційні скарги колишнього президента Віктора Януковича і його сина Олександра Януковича в березні та квітні

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Верховного Суду України, передає "ДС".

Так, справа Віктора Януковича ВСУ розгляне 15 березня.

"Повідомляємо засудженому Януковичу Віктору Федоровичу, що кримінальне провадження за касаційними скаргами захисників… на вирок Оболонського районного суду м. Києва від 24 січня 2019 року та ухвалу Київського апеляційного суду від 02 жовтня 2020 року, захисників… на ухвалу Київського апеляційного суду від 02 жовтня 2020 року призначено до розгляду в Касаційному кримінальному суді Верховного Суду (за адресою: вул. Пилипа Орлика, 4а, м. Київ, 01043) на 11 годину 15 березня 2021 року", — йдеться в повідомленні.

Йдеться про вирок, яким Віктор Янукович був визнаний винним у державній зраді.

Також ВСУ оприлюднило інформацію для Олександра Януковича.

"Повідомляємо Януковичу Олександру Вікторовича (вул. Райніса, 65-д, м. Донецьк, 83000), що розгляд провадження за касаційною скаргою його захисника — адвоката Воротинцева Єгора Васильовича на ухвалу Київського апеляційного суду від 12 жовтня 2020 року про повернення апеляційної скарги останнього на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 01 квітня 2014 року щодо накладення арешту на грошові кошти та цінні папери, які належать Януковичу О. В., призначено у судовій палаті Касаційного кримінального суду Верховного Суду на 11 годину 13 квітня 2021 року", — сказано в повідомленні.

Як повідомляла "ДС", 19 січня Вищий антикорупційний суд відмовився заочно заарештувати колишнього президента Віктора Януковича у справі про незаконне заволодіння резиденцією "Межигірʼя".

    Реклама на dsnews.ua