• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Верховний суд отримав позов Медведчука щодо оскарження санкцій

До Касаційного адміністративного суду Верховного суду України надійшов позов про оскарження указу президента №64/2021 про запровадження санкцій щодо політика Віктора Медведчука. Позов подав сам глава політради партії "Опозиційна платформа — За життя"

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сторінці Верховного суду у Facebook, передає "ДС".

"16 березня 2021 року в Касаційний адміністративний суд в складі Верховного суду надійшов позов, яким оскаржується указ президента України від 19 лютого 2021 року №64/2021 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 лютого 2021 року "Про застосування та внесення змін в персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції)", а саме п.7 доп.1, згідно з яким застосовано санкції до позивача — громадянина України Віктора Медведчука", — йдеться в повідомленні.

Позову присвоєно реєстраційний номер справи №9901/73/21. За станом розгляду цієї справи можна стежити в розділі "Стан розгляду справ" на офіційному сайті Верховного суду.

Як повідомляла "ДС", Рада національної безпеки і оборони України включила політика Віктора Медведчука і його дружину Оксану Марченко до списку санкцій. Санкції запровадили через фінансування тероризму. Їх запровадження підтримали всі члени РНБО одноголосно.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua