• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Весь час ображає керівництво": "слуги" хочуть покарати Лероса і Тищенка

Депутати фракції "Слуга народу" прийняли рішення звернутися до Регламентного комітету Верховної Ради, щоб притягнути до відповідальності нардепів Миколу Тищенка ( "Слуга народу") і Гео Лероса (позафракційний)

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив нардеп- "слуга" Тарас Тарасенко в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Уявімо ситуацію, коли вас або вашого керівника будуть весь час ображати протягом тривалого часу під час прямих ефірів. Фактично ми надаємо слово, і Гео Лерос цим користується. Насправді, ми хотіли послухати ситуацію про "Укрзалізницю", проте знову гасла, шоу. Микола Тищенко, мабуть, зірвався, не витримав такої поведінки, і зробив не зовсім адекватний вчинок. Ми провели коротку нараду в партії, і вирішили звернутися до регламентного комітету й клопотати про притягнення до відповідальності обох депутатів", — сказав Тарасенко.

Нагадаємо, у четвер, 9 вересня, "слуга" Микола Тищенко напав на позафракційного депутата Гео Лероса під час пленарного засідання Верховної Ради. Лерос виступав в Раді, вимагаючи звіту керівництва держави про обставини провалу спецоперації із затримання бойовиків російської ПВК "Вагнера".

Пізніше Гео Лерос назвав Миколу Тищенка "збоченою мавпою" і обрушився зі звинуваченнями на Зеленського.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua