• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

"Весь свій шлях створювала сама": Піщанська відхрестилася від кумовства із Зеленським, — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

В.о. голови Антимонопольного комітету Ольга Піщанська прокоментувала інформацію про звʼязок її сестри, підприємниці Світлани Піщанської і президента України Володимира Зеленського

Про це Піщанська заявила в інтервʼю телепрограмі "Перша шпальта", передає "ДС" з посиланням на The Page.

"Я — сестра Світлани Піщанської. Але я хочу зазначити, що інформація подається в дещо спотвореному вигляді. Особливо щодо переписування якогось майна. Якщо подивитися відкриті джерела, декларацію, то можна побачити зовсім іншу картину", — заявила в.о. голови АМКУ, відповідаючи на питання, чи була Світлана Піщанська сусідкою Зеленського в Кривому Розі, чи була спонсором "Слуги народу" і чи Зеленський переписав на неї свій бізнес в Італії.

"Що стосується мене, то я б хотіла зазначити, що весь свій шлях я створювала сама", — додала Ольга Піщанська.

За її словами, у неї багаторічний досвід роботи на різних підприємствах України – державних та приватних.

"У мене освіта. У мене, крім сестри Світлани Піщанської, ще безліч зв’язків з людьми, з фахівцями з різних сфер. І тому я вважаю, що мене треба оцінювати з усіх боків, не як одну зі сторін родичів", — каже Піщанська.

"Я вважаю, що мене призначили як мене. Більш того, я на цьому наполягаю", — наголосила вона.

Як повідомляла "ДС", проєкт постанови, який передбачає призначення голови Антимонопольного комітету України, зареєстровано у Верховній Раді. Ольга Піщанська, яка претендує на цю посаду, є першим заступником голови АМКУ — державним уповноваженим.

    Реклама на dsnews.ua