• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Ветерани війни на Донеччині почали вимагати у Малюськи не співпрацювати з "єнакіївською мафією"

У вівторок, 9 лютого, активісти, які називають себе ветеранами війни на Донбасі, зокрема — представниками "Правого сектору", провели акцію біля заміського будинку міністра юстиції Дениса Малюськи під Києвом

Реклама на dsnews.ua

Як заявили активісти, Малюська повинен понести відповідальність за передачу ринку "Столичний", яку, на їхню думку, було здійснено у незаконний спосіб, внаслідок чого ринок дістався представникам "сімʼї" експрезидента Віктора Януковича, повідомляє Depo.ua.

Активісти стверджують, що окрім захоплення також було вибудувано систему фінансування сепаратизму, а на орендарів було здійснено напади.

Активісти повісили на ворота будинку, де живе Малюська, плакат з написом — "Будьте уважні! Можливо, і ваш сусід — колаборант", палили фаєри та скандували "Малюська, виходь!"

Представники "Правого сектору" мали намір запитати, на яких підставах міністр, на їхню думку, втручається в роботу держреєстрів і скасовує рішення судів, внаслідок чого представники "єнакіївського угруповання" отримують контроль над новими активами.

"Як ви знаєте, ми вже приїжджали до міністра Малюськи на роботу, вимагали, щоб він вийшов і озвучив свою позицію, як це він уміє за один день приймати рішення, які звичайним людям даються місяцями. А саме — про скасування рішення суду, зміни даних державних реєстрів. І нам дуже б хотілося отримати від нього правову оцінку його ж протиправних дій щодо втручання в роботу Офісу протидії рейдерству, тому що, наскільки нам відомо, саме за його вказівкою Офіс приймає незаконні рішення за один день", — заявив керівник Київської організації "Правого сектору" Юрій Гуренко.

На його думку, у Малюськи в цій справі зʼявився особистий інтерес.

"Саме тому ми сьогодні й приїхали в гості до міністра, і хочемо донести просту думку — корупціонерам не місце в Україні. Якщо він взяв гроші, він, звісно, може їх витратити. Перешкодити ми йому не в змозі. Але здійснювати злочинні дії, виконувати злочинні накази "єнакіївського угруповання" — він не має ніякого морального права. І, тим більше, як міністр, використовуючи службовое становище", — зазначив Гуренко. "Правий сектор", а також добровольці мають намір цьому перешкодити та притягнути до відповідальності винних у порушенні закону", — підкреслив він.

Міністр Малюська в ході акції до активістів не вийшов.

Нагадаємо, активісти вже восьмий тиждень вимагають не допустити захоплення ринку "Столичний", як вони вважають — представниками "єнакіївського кримінального угруповання". За даними активістів, за кошти, одержувані цими людьми "чорним налом" з ринку "Столичного", може здійснюватися фінансування сепаратизму на Сході України, тому вони неодноразово зверталися до Служби безпеки України з вимогою розслідувати дану ситуацію.

    Реклама на dsnews.ua