• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Ввічливе" НАБУ через соцмережі попросило СБУ повернути Чауса

Національне антикорупційне бюро розмістило в Facebook заяву з проханням передати детективам НАБУ колишнього суддю Дніпровського районного суду міста Києва Миколу Чауса

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Заяву також було продубльовано на Telegram-каналі НАБУ, інформує "ДС".

"Станом на 15:30 правоохоронці, які, за нашою інформацією, затримали підозрюваного екссуддю Дніпровського районного суду міста Києва, на зв'язок з детективами НАБУ не виходили. Закликаємо правоохоронців дотримуватися закону і передати підозрюваного, якого розшукують детективи, уповноваженим представникам Національного бюро", — сказано в заяві Бюро.

Як повідомляла "ДС", колишній суддя Дніпровського суду Києва Микола Чаус, якого в квітні 2021 роки вкрали в Молдові невідомі, був виявлений 30 липня в Вінницькій області.

Після повідомлення про виявлення Чауса він був затриманий нарядом поліції для доставки в суд, арешту та подальшої передачі слідчому органу — НАБУ.

Однак після затримання в село прибула група співробітників СБУ Вінницької області, які за словами головного редактора "Цензор.нет" Юрія Бутусова "відбили" Чауса у наряду поліції і вивезли його в невідомому напрямках.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua