• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Ви будуєте і руйнуєте. Зеленський дивно привітав працівників автотранспорту

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський привітав працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства України з професійним святом

Привітання глави держави вийшло дещо суперечливим, інформує "ДС".

"Вітаю з професійним святом працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства України. Щодня ви робите непросту та дуже важливу справу – ви з’єднуєте Україну. Зводите мости між українцями та робите нас ближчими одне до одного. Парадоксально, але ви і будуєте, і руйнуєте одночасно: будуєте нові, якісні дороги та руйнуєте стереотипи, що такі дороги в Україні неможливі. Можливі!" — йдеться у повідомленні на сторінках президента у соцмережах.

Зеленський додав, що на сьогодні "суха статистика та звіти є зайвими – результати вашої роботи українці чудово бачать на власні очі, а ваша сумлінна праця дасть змогу бачити їх і через багато років". 

"Ви зробили чимало, але це – далеко не межа. І попереду на нас чекає ще дуже багато роботи. Вірю, вона буде нам до снаги. І ми доведемо, що місія "Сучасні, комфортні та безпечні дороги по всій Україні" – здійсненна! Зі святом усіх вас!" — наголосив президент у своєму привітанні.

    Реклама на dsnews.ua