• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Вибори до Держдуми РФ: ОПЗЖ привітала "Єдину Росію" з "переконливою перемогою"

Українська партія "Опозиційна платформа — За життя" привітала з перемогою на виборах в Держдуму РФ правлячу в країні-агресора партію "Єдина Росія"

Вадим Рабинович, Віктор Медведчук і Юрій Бойко
Вадим Рабинович, Віктор Медведчук і Юрій Бойко / radiosvoboda.org
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сайті ОПЗЖ, передає "ДС".

"Вітаємо всіх членів партії, кандидатів від неї, що пройшли в Державну Думу Російської Федерації, керівництво та голову Всеросійської політичної партії "Єдина Росія" Дмитра Медведєва з переконливою перемогою на виборах", — зазначено в повідомленні.

У ОПЗЖ побажали "мудрості, натхнення, професіоналізму" політичній силі країни-агресора.

"Сподіваємося також на продовження діалогу і зміцнення міжпартійного співробітництва між "Єдиною Росією" і "Опозиційною Платформою — За життя" в ім'я відновлення добросусідських відносин між нашими країнами і взаємовигідного економічного співробітництва України і Росії, дружніх відносин між братніми українським і російським народами", — додали в політсилі.

Крім того, як повідомляється на сайті "Єдиної Росії", кум глави Кремля Володимира Путіна, глава політради ОПЗЖ Віктор Медведчук провів телефонну розмову з Дмитром Медведєвим.

"Упевнений, що російський і український народи нікому не вдасться посварити, тому що нас об'єднують наша спільна тисячолітня історія, спільне слов'янське коріння, загальна православна віра, загальна культура і мова, якою розмовляють більше половини громадян України, мільйони родичів, які проживають в наших країнах і наша загальна Перемога у Великій вітчизняній війні", — сказав Медведчук в розмові.

Нагадаємо, 22 вересня Центрвиборчком Росії оголосив результати підрахунку 100% голосів на виборах депутатів Державної думи — нижньої палати російського парламенту. Попередній підрахунок місць в Держдумі показує, що "Єдина Росія" отримає приблизно 112 депутатських мандатів за списком і 198 — за одномандатними округами. Це дозволяє провладній партії сформувати конституційну більшість (понад 300 мандатів). Таким чином, вона зможе приймати закони самостійно.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua