• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Віцепрем'єр розповів, чи відбудеться обмін полоненими

Реклама на dsnews.ua

Процес обміну утримуваними особами затягується, тому що представники угруповань "ДНР" і "ЛНР" не отримали команди з Москви і ведуть "тактику затягування переговорів"

Про це заявив віцепрем'єр-міністр — міністр з питань тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков в інтерв'ю Радіо Свобода, передає "ДС".

"Тому вони шукають будь-які причини блокувати переговори ... Це така тактика затягування переговорів. Вони ставлять нас в складні умови, на нас буде відбуватися тиск від рідних людей, які страждають у в'язницях, і ми, може, підемо на поступки там, де ми не хочемо йти на поступки ... У Кремлі є одна людина, яка приймає остаточні рішення. Це президент Російської Федерації", — сказав Резніков.

"Далі вони виконують його команду в той чи інший спосіб. Немає суб'єктності у людей, які беруть участь як від Російської Федерації, так і запрошені в ОРДЛО, які на окупованій території. Я вам це стверджую", — додав міністр.

Щодо повернення в'язнів з окупованого Криму Резніков зазначив, що про це буде йти мова на окремому кримському майданчику, "де ми очікуємо допомогу наших західних партнерів для того, щоб почати переговори і по Криму, і про людей, які є політичними в'язнями або в Криму, або вивезені на материкову територію Російської Федерації".

Нагадаємо, раніше віцепрем'єр-міністр — міністр з питань тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що в мінських угодах прописано виведення всіх іноземних військових формувань, а також незаконних збройних формувань.

    Реклама на dsnews.ua