• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Віцепрезидент ПАРЄ закликав вигнати Росію з Ради Європи

Росію необхідно виключити зі складу Ради Європи за порушення основних цінностей і принципів організації

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив віцепрезидент Парламентської Асамблеї Ради Європи, народний депутат України від "Слуги народу" Олександр Мережко, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"РФ відкрито заявляє, що у неї немає ніякого наміру здійснювати резолюції по ситуації в Криму. Навпаки, РФ використовує свою машину масової пропаганди, щоб створити ілюзію добробуту в Криму… Поведінка РФ жодним чином не може відповідати цінностям та принципам, на яких будується наша організація. Висновок дуже простий — РФ потрібно видворити з Ради Європи", — заявив він.

При цьому Мережко зазначив, що ситуація з правами людини суттєво погіршилася в РФ і на окупованих Росією територіях. Зокрема, були затримані кримські татари і активісти, деякі з них стали об'єктами тортур.

У свою чергу голова комітету Держдуми Росії з міжнародних справ Леонід Слуцький через відеозв'язок заявив, що "це все абсолютна брехня". Він також висловив обурення, що російська делегація не може бути присутньою на осінній сесії Парламентської асамблеї Ради Європи через "вакцинні" обмеження.

Як повідомляла "ДС", до порядку денного осінньої сесії ПАРЄ були включені питання, пов'язані з Україною.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua