• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Від Зеленського вимагають скасувати "вихідний" карантин: з'явилася е-петиція

Реклама на dsnews.ua

На сайті президента Володимира Зеленського зареєстровано петицію з вимогою до глави держави скасувати посилений карантин вихідного дня

Петиція від 10 листопада вже зібрала понад 8 тисяч підписів, передає "ДС".

Так, її автор Катерина Єгорова вважає, що введення такого карантину не вплине на динаміку поширення коронавірусу і матиме катастрофічні наслідки для економічного та культурного життя суспільства.

"Карантин вихідного дня спричинить повну втрату прибутків, призведе бізнес до нерентабельності і закриття. Крім того, він буде означати масове звільнення десятків тисяч працівників, в тому числі серед незахищених верств населення, жінок і молоді", — пише вона.

Також в тексті просять скасувати «в Києві і інших містах, центрах України, заборону на здійснення підприємницької діяльності як в цілому, так і з обмеженнями часу».

Крім того, владу закликають діяти в рамках Конституції і радитися з суспільством перед введенням будь-яких обмежень.

Як повідомляла "ДС", в Рівному вирішили не поспішати з карантином вихідного дня.

Мер Тернополя також засумнівався, чи варто вводити вдаватися до таких заходів. У Кам'янці-Подільському хочуть дозволити рестораторам попрацювати хоча б в ці вихідні.

Також не планують вводити карантин вихідного дня в найближчі суботу та неділю, 14-15 листопада, в місті Слов'янськ Донецької області.

    Реклама на dsnews.ua