• USD 36.4
  • EUR 39.8
  • GBP 45.9
Спецпроєкти

Відосик про заразу і звинувачення: Зеленський розповів про своє здоров'я

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський записав чергове відео з палати в лікарні "Феофанія", де він проходить лікування від коронавірусу

Ролик оприлюднений Офісом президента, передає "ДС".

"Мій повторний тест, на жаль, поки що позитивний… З кожним днем почуваюсь все краще, запахи вже сьогодні появилися. Сили повертаються, температура знижується… Я продовжую щоденно працювати. Це моя робота", — розповів він.

Глава держави подякував усім за підтримку, а позитивні коментарі та побажання одужання назвав "цифровими вітамінами".

Зеленський також зазначив, що за допомогою людей зможе здолати "віруси і бактерії", які знищують Україну. За словами президента, прізвища цих "вірусів і зарази" всім відомі.

Крім того, на телеканалах "цієї зарази" триватиме серіал "В усьому винен Зеленський", стверджує глава держави. І тому він буде особисто розповідати про роботу своєї команди і успіхи "нашої улюбленої України без посередників і без брехні".

"Вірю, що наступне відео буду записувати вже не з лікарні і остаточно переможу COVID", — зазначив він.

Як писала "ДС", 9 листопада у Володимира Зеленського виявили коронавірус. Його прессекретар Юлія Мендель заявляла, що він буде перебувати на самоізоляції в своїй резиденції під наглядом лікарів, але виявився на ізоляції в лікарні "Феофанія". Там гарант записав два відеоблоги, в яких розповідав про свою роботу дистанційно.

    Реклама на dsnews.ua